Praktické informace pro rodiče dětí

Základní dokumenty:

 • Od 1. května a dále během celého roku – průběžný zápis pro plnou i částečnou docházku dle volné kapacity. Termín se stanoví individuálně po domluvě na info@hvezdickazr.cz nebo 777 129 639.
 • Zahájení provozu 1. července 2018
 • Denní provoz 7:00 – 16:00 (případné požadavky na rozšíření budou diskutovány individuálně)
 • Cena: 600 Kč / měsíc při plné docházce alespoň 75 % za pololetí*, 100 Kč / den nebo 200 Kč/týden při částečné docházce dle volné kapacity. Při částečné pravidelné docházce je možná individuální sleva (např. 2 pracovní dny v týdnu pravidelně 400 Kč/měsíc, při 75% docházce jen 300 Kč apod.). Při zápisu se platí záloha 600 Kč. Stravování: 35 Kč / oběd; dopolední a odpolední svačinka včetně pitného režimu je již v ceně docházky.
 • Před první návštěvou je potřeba uzavřít smlouvu a doložit A) doklad o „vazbě na trh práce“ (pokud ani jeden z rodičů není zaměstnancem, kontaktujte nás) B) lékařské potvrzení o zdravotním stavu dítěte
 • Co dítě potřebuje s sebou?
  1. Přezůvky,
  2. malý porcelánový hrneček,
  3. oblečení na zahradu/ven,
  4. náhradní oblečení (když se stane „nehoda“),
  5. pyžamo (bude-li dítě po obědě spát) a případně plyšovou hračku na spinkání (je-li dítě zvyklé),
  6. papírové kapesníky,
  7. zubní kartáček s kelímkem a zubní pastu (dle přání rodičů, aby si po jídle čistilo zoubky),
  8. fotku dítěte 5x, malý rozměr (6×6 cm).

  Všechny věci dítěte si, prosíme, podepište.

* Dětská skupina je financována dotací z Evropského sociálního fondu. Tato cena je tak nabízena za předpokladu úspěšného čerpání této dotace, která je podmíněna docházkou alespoň 6 hodin denně v 75% pracovních dnů. Alespoň jeden z rodičů musí při zápisu doložit potvrzení o zaměstnání nebo evidenci na pracovním úřadu. Při neplnění této docházky jsme proto nuceni účtovat měsíčně 800 Kč / měsíc.